دربارهٔ آموزشگاه رانندگی اتحاد

تماس با آموزشگاه رانندگی اتحاد

نشانی: نشانی: تهران، فلکه چهارم تهرانپارس، خیابان وفادار شرقی

تلفن: ۷۷۳۷۵۳۶۴ (۰۲۱)

ایمیل: info@etehad.net


دربارهٔ آموزشگاه رانندگی اتحاد

آموزشگاه رانندگی اتحاد در سال ۱۳۴۷ با هدف آموزش رانندگی فعالیت خود را شروع و از آن زمان تا کنون به طور پیوسته و با جدیت به کار خود ادامه داده و در این سالهای طولانی فراز و نشیبهای فراوانی را سپری کردهایم که هر سال بر تجارت ما افزوده گردید.

در بررسی تجارب سالهای متمادی به دو باور رسیده‌ایم:

اول اینکه آموزش یکی از محورهای اصولی در هر جامعه پویا میباشد که اگر به نحو احسن پایه‌ریزی گردد نقش مهمی در جهت ارتقاء فرهنگ رانندگی ایفا خواهد نمود.

  • آموزش فرد را در راه رسیدن به یک وضعیت مطلوب هدایت میکند.
  • آموزش راه حلی برای فرهنگسازی و نهادینه کردن رفتارها به شمار میآید.
  • آموزش تجربه‌ایست مبتنی بر یادگیری و به منظور ایجاد تغییرات در فرد و جامعه

دوم وجدان اخلاقی و تعهد کاری و بهره‌گیری از مربیان دلسوز از جمله عواملی بوده‌اند که توانسته‌ایم مورد اعتماد همشهریان قرار گیریم.

در بهمن ماه ۱۳۷۹ متعاقب سیاستهای کلان جمهوری اسلامی ایران و توجه به بخش خصوصی و کاهش تصدی‌گیری دولت با تفویض و واگذاری برخی از اختیارات راهنمایی و رانندگی و استفاده از امکانات بخش خصوصی در ارایه خدمات بهینه و مطلوب به شهروندان و نظام‌مند نمودن آموزش طرح آموزش و مهارت رانندگی را به آموزشگاه‌های مجاز واگذار گردید که آموزشگاه رانندگی اتحاد جزء اولین‌های مجری این طرح ملی قرار گرفت.

از آنجاییکه کسب رضایت مشتریان از اهداف مهم ما میباشد، خوشبختانه توانسته‌ایم موفقیتهای زیادی به دست آوریم. به طور مثال در سال ۱۳۸۶ با دریافت لوح تقدیر از راهور ناجا مربی این آموزشگاه به عنوان بهترین مربی معرفی گردید. و در سال ۱۳۸۷ با دریافت تندیس بلورین و لوح تقدیر از ریاست محترم وقت پلیس راهور ناجا به عنوان آموزشگاه نمونه ترافیکی سال قرار گرفت.

و دیگر اقدامات فرهنگی آموزشی ما بعد از انقلاب اسلامی تأسیس اولین آموزشگاه اتومکانیک به نام استادی در تهران و هماهنگ با آموزش و پرورش به عنوان یک رشته تحصیلی محسوب گردید. همچنین مقالات مختلفی در روزنامه‌های کثیرالانتشار راجع به فرهنگ آموزش رانندگی و تصادفات تألیف کتاب دانش خودور که در زمان خودش به چاپ دهم رسید. مصاحبه‌های مختلفی با صدا و سیما که همگی در تبیین آموزش و فرهنگ رانندگی میباشد از جمله اقدامات این مؤسسه میباشد.